image
image
image
image

Využití ContOSu v krizových podmínkách

Maloobchodní prodejny musí být stále zavřené a konec lockdownu je v nedohlednu. Situace bude i nadále nejistá a podnikání čím dál obtížnější. Hledání nových cest je předpokladem k udržení se na trhu.

Jednou z takových cest je nasměrování aktivit do on-line světa. Tam, kde to předmět podnikání jen trochu dovoluje, je e-shop způsobem, jak prodej obnovit a dál rozvíjet.

Někteří naši zákazníci proměnili své prodejny ve výdejní místa e-shopu a prodávají. Svůj sortiment tak nevystavují na regálech obchodu, ale v e-shopu. Přechod na on-line obchodování jim usnadňuje ContOS a jeho e-shop, který si mohou zřídit a naplnit daty doslova během několika okamžiků.

Nedávno jsme publikovali článek o možnostech využití ContOSu v antikvariátech, ale v současnosti již máme také zákazníky, kteří jej využívají při prodeji zástavního zboží nebo třeba při prodeji designové módy. ContOS a e-shop jako svůj prodejní kanál pro koncové zákazníky využívá také tradiční český výrobce přízí.

Nová verze, která dnes vyšla, obsahuje celou řadu novinek šetřících čas a usnadňujících práci, např. při přeceňování zboží lze automaticky zaokrouhlovat na tzv. "baťovskou cenu", možnost vygenerovat cenu, která je platná jen po určité časové období, při kompletaci objednávek je možné si vytisknout štítky s číslem objednávky a soupiskou zboží. Vylepšili jsme proces automatického přiřazování fotek k produktům, přidali podporu pro doručování na adresu v Zásilkovně a oproti minulé verzi jsme celou aplikaci také podstatně zrychlili.

Podrobný popis všech novinek naleznete v odkazu zde.

Pokud vás naše řešení zaujalo, kontaktujte nás e-mailem, telefonicky nebo na našich stránkách. Rádi vám naše řešení představíme a vše vysvětlíme.