Vyzkoušejte si ContOS ihned!

Abyste si mohli ContOS vyzkoušet, není potřeba jej stahovat, instalovat ani nastavovat. ContOS lze spustit přímo v cloudu. Můžete si tak vyzkoušet plnohodnotnou verzi, která je již připravena a naplněna demodaty.

Prosíme pouze o vyplnění registračního formuláře. Na zadaný e-mail vám obratem přijdou pokyny a přihlašovací údaje pro připojení do ContOSu.

 Registrační formulář

 

Pro počítače s Microsoft Windows doporučujeme využít instalátoru, který vytvoří zástupce pro pohodlné spouštění cloudové demoverze přímo z Vašeho počítače.

  Instalátor ContOS Live DEMO

Uživatelé platforem iOS, Android nebo Linux využijí přímého stažení spouštěcího souboru. Po stisknutí tlačítka Vás prohlížeč vyzve k otevření nebo uložení souboru contos.rdp. Spuštěním tohoto souboru se zobrazí dialog pro zadání přístupových údajů, které jste obdrželi e-mailem.

   Spustit ContOS Live DEMO

Osobní údaje, které poskytnete společnosti TT Software na tomto webu, budou použity výhradně za účelem poskytnutí služeb, které jste si vyžádali a k poskytnutí informací souvisejících s těmito službami. TT Software věnuje maximální péči ochraně osobních údajů. Veškeré poskytnuté údaje jsou chráněny a nebudou poskytnuty třetím stranám.

© 2012 - 2021, TT Software, s.r.o., ContOS® je registrovaná ochranná známka.