image
image
image
image

Představení ContOSu

ContOS představuje řešení pro váš obchod a e-shop. Jedná se o kompaktní celek, který tvoří moderní Windows aplikace a e-shop. Dokonalé propojení ContOSu a e-shopu umožňuje prodávat zboží jednoduše, efektivně a tudíž snadněji a přitom bez kompromisů. Aplikace obsahuje skladovou evidenci, umožňuje prodej komisního i výkupního zboží a zastavárenskou činnost. Je ideální pro prodej jak nového, tak použitého zboží. Uplatní se v provozech jako je obchod, bazar, zastavárna, antikvariát, starožitnictví a podobně.

Součástí ContOSu je moderní, plnohodnotný e-shop, který umožňuje prodávat zboží evidované v aplikaci. Plně funkční e-shop lze vytvořit na několik kliknutí myší doslova za pár minut.

ContOS a e-shop tvoří unikátní celek. Aplikace je zázemí pro data a veškeré procesy spojené s obchodem, zatímco e-shop představuje výkladní skříň, ve které se prezentuje a objednává zboží. Podobné řešení je obvyklé až u velkých, na zakázku vytvářených systémů.

Obě části jsou úzce propojeny pomocí automatické synchronizace: směrem do e-shopu se promítá katalog zboží, ceník, skladový stav, zákaznické údaje a z e-shopu se stahují nové objednávky, údaje zákazníků a informace o platbách.

Význačné vlastnosti produktu

ContOS dokáže pokrýt veškeré potřeby komisního prodeje od sepsání smlouvy, přes naskladnění, prodeje a vyúčtování. Několik variant výpočtu komisionářské odměny, hromadné vytváření dodatků ke smlouvám, hromadné vyúčtování a dokonalý přehled nad celým cyklem komisního prodeje.

ContOS však není jen o komisním prodeji, zvládá také evidovat výkupy včetně naskladňování vykoupených položek na více skladových karet, tzv. rozpad zboží. Na kupní smlouvě stačí uvést pouze souhrnný předmět výkupu a ten si pak postupně naskladnit na libovolný počet skladových karet. Ocení ti, kteří vykupují celé pozůstalosti, knihovny a sbírky, které mohou ve skutečnosti obsahovat stovky jednotlivých položek.

ContOS zvládá také evidenci zástavních smluv včetně výpočtu úroků, evidenci poplatků a naskladňování propadlých zástav.

Pro rychlé zadávání nových produktů disponuje také modulem, který dokáže z Internetu stáhnout veškeré dostupné informace o daném produktu. U knih např. po zadání ISBN stáhne veškeré doplňující údaje včetně fotek a uloží je do karty zboží.

ContOS umí evidovat komunikaci se zákazníky, u každého zákazníka je k dispozici historie komunikace, tzn. odeslané e-maily i SMS. Propojení s bankou, propojení s dopravci, podpora čárových kódů, exporty dat, on-line platby jsou samozřejmostí stejně jako možnost nastavit jednotlivým uživatelům různá oprávnění a úroveň přístupu k datům.

Pro automatizované zpracování většího množství dokladů lze využít různé průvodce a hromadně generovat daňové doklady, odesílat e-maily se smlouvami zákazníkům, přeceňovat zboží a mnoho dalšího.

Unikátní je propojení s e-shopem, kdy lze evidovat přesný skladový stav u každého zboží a mít vždy zajištěno, že i jednokusové položky si v jeden okamžik neobjednají dva zákazníci najednou. E-shop lze založit přímo z aplikace, odkud jej lze také bohatě konfigurovat a ovládat. E-shop také podporuje multijazyčnost, provoz na více doménách a multiměnovost.

Celé řešení je škálovatelné a je možné jej provozovat nejen na vlastních prostředcích, ale také v cloudu.

Cena produktu

Základní START verze je plnohodnotný produkt, který lze zdarma používat 50 obchodních dní. Během této doby si může zákazník produkt dokonale vyzkoušet a to i včetně e-shopu. Dále lze zakoupit různé varianty modulů dle potřeby. ContOS a e-shop je nabízen jako služba s předplatným na zvolené období. Platit lze ročně, pololetně nebo čtvrtletně s tím, že čím delší předplatné, tím výhodnější cena. Cenový kalkulátor a objednávka jsou dostupné na webu.

Vývoj a podpora

ContOS je neustále rozvíjen a zdokonalován. Našim zákazníkům věnujeme nadstandardní podporu. ContOS je možné dále rozšiřovat dle požadavků zákazníků.

Software je vyvíjen a dodáván firmou TT Software, s.r.o., Karlovy Vary.

Podrobnější informace

Veškeré informace o celém řešení, přehled funkcí, ukázky a ceník naleznete na produktovém webu, kde je možnost si také stáhnout START verzi a nebo vyzkoušet demo verzi v cloudu.

Chcete se dozvědět více o dalších možnostech, které ContOS nabízí v jednotlivých oblastech nasazení? Mrkněte na naše další články:

Víme, že přejít na nový systém není jednoduché a většinou se toho lidé bojí, protože si uvědomují, kolik práce je za tím schováno.

Máme s tím zkušenosti a jsme připraveni našim budoucím zákazníkům pomoci.

Dokážeme naimportovat údaje o zboží včetně fotek do nového systému, vše správně nastavit, zprovoznit a naučit s celým systémem pracovat.