Řešení pro váš obchod a e-shop

Dokonalé propojení ContOSu a e-shopu Vám umožňuje prodávat zboží jednoduše a efektivně. Dělejte svůj obchod snadněji a bez kompromisů.

image image image image
image
image
image
image

ContOS®

Předností aplikace je snadná obsluha, plně automatické propojení s e-shopem, a jeho správa. Nabízí jednodušší a efektivnější správu obchodních případů a je tak alternativou účetních systémů. Disponuje nástroji pro tyto oblasti:

  • Evidence komisních, výkupních a zástavních smluv
  • Skladová evidence, fakturace a prodej, EET
  • Snadná správa e-shopů, objednávek a expedice
  • Komunikace se zákazníky, hromadné vyúčtování

ContOS slouží jako hlavní platforma pro on-line prodej na e-shopu i pro maloobchod v prodejně. Představuje centrální místo, kde se všechna obchodní data evidují a zpracovávají.

Obsahuje skladovou evidenci, umožňuje prodej komisního i výkupního zboží a zastavárenskou činnost. Je ideální pro prodej jak nového, tak použitého zboží. Uplatní se v provozech jako je obchod, bazar, zastavárna, antikvariát, starožitnictví a podobně.

Dozvědět se více

E-shop

Součástí ContOSu je moderní, plnohodnotný e-shop, který umožňuje prodávat zboží evidované v aplikaci. Plně funkční e-shop lze vytvořit na několik kliknutí myší doslova za pár minut.

  • Plná synchronizace s ContOSem, responzivní design
  • Multijazyčnost a multiměnovost, neomezené parametry zboží
  • Pokročilé filtrování zboží, vlastní menu, správa článků
  • Vlastní barevná schémata, správa e-mailových šablon
  • Podpora platebních bran, sociální sítě, srovnávače zboží

ContOS a e-shop tvoří unikátní celek. Aplikace je zázemí pro data a veškeré procesy spojené s obchodem, zatímco e-shop představuje výkladní skříň, ve které se prezentuje a objednává zboží. Podobné řešení je obvyklé až u velkých, na zakázku vytvářených systémů.

Obě části jsou úzce propojeny pomocí automatické synchronizace: směrem do e-shopu se promítá katalog zboží, ceník, skladový stav, zákaznické údaje a z e-shopu se stahují nové objednávky, údaje zákazníků a informace o platbách.

Dozvědět se více DEMO e-shop
image
image
image Reference

Řekli o nás

Přečtěte si, jak ContOS hodnotí naši zákazníci:

mercatino-logo

Díky Contosu dokážu zajistit kvalitu a služby, které jsou nutné k tomu, aby tak specifický obchod mohl prosperovat. Je to program šitý antikvariátům a bazarům na míru. Díky Contosu se můžu zastavit, zpomalit a můžeme plánovat do budoucna v širší perspektivě.

Profesionalita, snaha pomoct a nadstandardní podpora v době krizové situace (COVID) není běžná věc, kterou poskytuje každá firma. Je dobré vědět, že na druhé straně jsou lidé, kteří jsou k dispozici i v takové situaci.

Zoltán Kollárovič

Mercatino - věci z druhé ruky, Olomouc
eantikvariat-logo

Propracovanost a možnosti Contosu jsou pro zákazníky i pro provozovatele obchodu skutečně mimořádné. Samostatnou kapitolou je pak naprosto nevídaně nadstandardní přístup a péče ze strany lidí, kteří systém Contos vytvořili, provozují a kteří mi pomohli s jeho nastavením a vyladěním.

Pokud i vy zvažujete vytvoření nebo modernizaci vašeho vlastního e-shopu, mohu vám s obrovským nadšením a zcela čistým svědomím doporučit tohle řešení.

Pavel Indrst

Antikvariát Pod Svícnem, Frýdek-Místek
image
image Ceník

Varianty a ceny

Software je poskytován jako služba, tzn. licence je poskytována na časové období, během kterého získáváte všechny aktualizace a nové funkce.
Ceny jsou uvedeny včetně DPH.

E-shop

590,-

Bronze

890,-

Silver

1.190,-

Gold

Počet produktů až 2 000 až 20 000 neomezeně
Plná synchronizace s ContOSem 1x za 30 min. neomezeně neomezeně
ContOS - objednávky a expedice
Multijazyčnost a multiměnovost
Vlastní barevná schémata
Vlastní menu
Správa článků a URL adres
Responzivní design
Správa e-mailových šablon
Správa bannerů
On-line skladový stav
Automatické stažení prodaného zboží
Neomezené parametry zboží
Pokročilé filtrování zboží
Podpora platebních bran
Sdílení na sociálních sítích
SEO a podpora metadat, SSL certifikát
Export do srovnávačů zboží
Generování XML feedů 1x za 24 hod. 1x za 12 hod. 1x za hodinu
Přednostní podpora
Zvolte si variantu e-shopu
image