Verze 3.1.185.1, datum vydání: 21.03.2024

Převod komisí na výkupní smlouvu

Nová funkce usnadní přesun neprodaného komisního zboží na výkupní smlouvu.  Z různých důvodů může nastat situace, kdy se komisionář rozhodne zboží od komitenta odkoupit. Položky komisní smlouvy, které jsou dosud nevyřízené, tzn. nebyly ještě prodány, vráceny nebo vyúčtovány, budou z dané komisní smlouvy vyňaty a přesunuty do nové výkupní smlouvy. Ručně je tato operace docela zdlouhavá a znamená spoustu přepisování. Pomocí této nové funkce je to otázka pár kliknutí. Více se dozvíte v článku Převod na výkupní smlouvu.


Import z Aukra

Zásadně jsme vylepšili a zjednodušili napojení na Aukro, ale hlavně import stávajících nabídek a aukcí, které máte z minulosti na svém Aukro účtu. Na jedno kliknutí si stáhnete do ContOSu své aukce včetně všech informací o zboží, jejich cenách, vlastnostech a také jejich fotky. A je jedno jestli těch aukcí jsou desítky nebo stovky. V ContOSu si pak už snadno vytvoříte další nabídky a vystavíte je na Aukru. Při importu se přenese také strom kategorií, ve kterých na Aukru prodáváte.  Více naleznete v článku Import nabídek a aukcí.


Automatizované načítání informací o zboží

Vylepšili a zrychlili jsme načítání informací o knížkách z veřejných databází. Přibyly další údaje, které je možné stáhnout. Vylepšili jsme také přebírání anotací ke knihám, kdy je zcela zachován původní formát a členění anotace a také je možnost již přímo v průvodci on-line pořizováním anotaci editovat.


Zastavárna - automacké vložení nákladu

Při založení nové zástavní smlouvy je možné automaticky vložit také libovolný náklad. Nejčastěji například poplatek za uzavření smlouvy. Tato funkce šetří nejen čas, ale dokáže zabránit problémům pro případ, že takový náklad zapomene obsluha při uzavírání smlouvy přidat.