Skladová evidence pro e-shop

ContOS jako platforma pro obchodování na Internetu bylo jedním z hlavních zadání, podle kterých se celý systém vyvíjel. V současné době na trhu neexistuje podobný produkt, který má propojení s e-shopem v tak velké míře integrován; nepotřebuje žádné další propojovací moduly nebo software třetích stran (účetní systém, komunikační program pro přenos).

Jak to funguje

ContOS zajišťuje on-line propojení skladu s katalogem zboží na e-shopu. Veškeré údaje o zboží, jeho popisy (i cizojazyčné), parametry, ceny, fotky se zadávají pouze v aplikaci a včetně aktuálního skladového stavu se přenášejí na e-shop. Do databáze e-shopu se pak přenášejí také aktuální údaje zákazníků, kteří přes e-shop nakupují a rovněž další podpůrné údaje, např. reklamní bannery, číselníky, kurzy měn, ceny dopravného, znění obchodních podmínek, znění reklamačního řádu apod. Administrační rozhraní e-shopu je kompletně přesunuto do ContOSu.

Na e-shopu si lidé vyhledávají a prohlížejí zboží, registrují se noví zákazníci, probíhají nákupy a vznikají objednávky. Veškerá tato data se opět plně automaticky předávají zpět do ContOSu k dalšímu zpracování. V seznamu objednávek se průběžně, prakticky okamžitě, objevují nově zadané objednávky, které pověření uživatelé ContOSu mohou ihned zpracovávat, do adresáře klientů vznikají záznamy o nově se registrujících zákaznících, popř. se aktualizují záznamy těch stávajících. Skladový stav je průběžně aktualizován na základě potvrzených objednávek a promítán zpět na e-shop stejně jako aktualizované stavy objednávek, které zákazník může vidět ve svém účtu na e-shopu.

Během zpracování objednávek je možno zákazníkům odesílat e-mailové zprávy o průběhu vyřizování jejich objednávky, včetně informací ze systému přepravců. Zákazník je tak vždy plně informován o stavu své objednávky.

Víte, že zboží z ContOSu můžete prodávat také na e-shopu? Protože ContOS, to je také e-shop. Nabízejte tedy své zboží on-line. Dokonalá propojenost ContOSu a e-shopu je technologie, která vám umožní prodávat zboží s nejmenšími náklady. Prohlédněte si demoverzi e-shopu na https://eshop.contos.cloud a přečtěte si více v tomto článku.

technologie, která vám umožní prodávat zboží s nejmenšími náklady. Prohlédněte si demoverzi e-shopu na https://eshop.contos.cloud a přečtěte si více v tomto článku.

Detail produktu na skladové kartě zboží v ContOSu.

Detail produktu na skladové kartě zboží v ContOSu.

Detail produktu, který byl na e-shop automaticky přenesen.

Detail produktu, který byl na e-shop automaticky přenesen.


Modul Komise - přehled komisních smluvModul Zboží - přehled a detail karty zboží.Modul Fakturace - přehled a detail daňových dokladů, faktur a dobropisůModul Zastavárna - přehled a detail zástavních smluv