Program pro bazar a komisní prodej

Obchodní systém ContOS slouží jako hlavní platforma pro on-line prodej na e-shopu i pro maloobchod v prodejně. Předností aplikace je snadná obsluha, plně automatické propojení s e-shopem a jeho správa. Nabízí jednodušší a efektivnější správu obchodních případů a je tak alternativou účetních systémů.

Obsahuje skladovou evidenci, umožňuje prodej komisního i výkupního zboží a zastavárenskou činnost. Je ideální pro prodej jak nového, tak použitého zboží. Najde tedy uplatnění také v bazarech, zastavárnách, antikvariátech, starožitnictvích a podobně.

Využijí jej nejen lidé, kteří mají vlastní provozovnu, ale i ti, kteří prodávají zboží pouze na Internetu. ContOS je centrálním místem, kde se všechny obchodní data sbíhají a kde se s nimi pracuje. ContOS je alternativou k současnému stavu, kdy podobnou funkci zastávají různé ekonomické nebo účetní programy.

ContOS dokáže evidovat zboží, které přichází z různých vstupů, ať prostým naskladněním skladovou příjemkou, tak zboží vykoupené prostřednictvím výkupní smlouvy, zboží z propadlé zástavy a zboží, které je prodáváno prostřednictvím komisního prodeje.

Takto získané zboží lze dále prodávat různými kanály dál. Ať už je to klasický prodej v kamenné prodejně anebo prodej na e-shop.

Každý takový obchodní případ je v systému zachycen a je pokryt celý jeho životní cyklus – od sepsání smlouvy či vstupního dokladu až po konečné vyúčtování a vyplacení peněz. V každém okamžiku lze přesně zjistit stav, v jakém se daný případ nachází včetně všech finančních náležitostí.

Z těchto dat lze potom pořizovat výstupy, které slouží jako podklad pro účetnictví. ContOS podporuje plátce DPH a umožňuje také zvláštní režim DPH pro oblast prodeje použitého zboží.

Hlavní okno aplikace, v záložkách jednotlivé agendyAdresářŠablony e-mailů a HTML editorEditor tiskových sestav

Výkon

ContOS zvládne v podstatě neomezený počet současně pracujících uživatelů, který je dán spíše limity samotné infrastruktury, na které systém běží.

Obchodní systém ContOS zvládne zpracovávat stovky tisíc až miliony záznamů v databázi. Pokud je infrastruktura dostatečně výkonově dimenzována, dokáže ContOS zpracovávat extrémní objemy dat v krátkém čase. To vše také díky špičkově optimalizovaným procesům uvnitř systému.

Rozšiřitelnost a přizpůsobitelnost

ContOS je navržen tak, aby se dokázal maximálně přizpůsobit procesům, ve kterých je nasazen. Systém oprávnění umožňuje nastavit každému uživateli jen ty funkce aplikace, které potřebuje a zároveň zabezpečit data před neoprávněnou manipulací.

Díky řešení tiskových sestav je možno z ContOSu tisknout v podstatě jakékoli tiskové výstupy. Sestavy si může vytvářet přímo samotný uživatel, či pokud není dostatečně zkušený, je možno si nechat na zakázku potřebné sestavy vytvořit přímo u dodavatele.

Potřebujete specifickou funkčnost, zákaznické moduly?

Architektura ContOSu umožňuje začlenění zákaznických modulů, které dokáží s daty pracovat dle specifického přání zákazníka. Dodavatel je schopen dodat na zakázku vytvořené moduly, které provádějí konkrétní činnost dle specifikace. Tyto moduly jsou neveřejné a jsou dostupné pouze zadavateli.