Pokladní tiskárna STAR TSP143U ECO

Termotiskárna řady TSP100ECO s úsporou energie a redukcí tisku. Tiskárna využívá technologii ECO a má tak speciální mód  pro úsporu energie - automaticky zmenší tisk, zkrátí přebytečné okraje, účet tiskne pouze pokud chcete. 

Tiskárna je vhodná do pokladních systémů.  Může pochlubit plně automatickým řízením a kvalitním výstupem s parametry 155 mm/s. Typické využití tiskárny se nabízí v obchodech, pohostinství a dalších menších podnicích, kde je vyžadována pokladní evidence. Záležitostí, která dokáže značně zjednodušit obsluhu, je vkládání papíru metodou nazvanou "Drop - In & Print", kdy stačí skutečně pouze vložit roličku do tiskárny, zavřít kryt a papír je založen. 

Přístroj disponuje nastavitelnou šířkou roličky papíru. Další vlastností je nový, voděodolný a snadno omyvatelný povrch přístroje. Tiskárna umožňuje také montáž na zeď a provoz ve vertikální i horizontální poloze. Umožněn je také dvoubarevný tisk pro zvýraznění písma. Nechybí ani průzor pro sledování konce papíru. Pro různé druhy upozornění slouží vestavěný bzučák. Pro napájení slouží interní zdroj s univerzálním kabelem. Součástí je i řezačka. 

Specifikace:

Technologie tisku: Termo

Barva : Bílá nebo černá

Rozhraní tiskárny:  USB 2.0

Displej:  Bez displeje

Maximální tiskové rozlišení:  203 DPI


Pokladní tiskárna STAR TSP143U ECO