ContOS® - software pro e-shop a obchod
E-shop, sklad, maloobchod, výkup, komise, zastavárna, objednávky, fakturace, expedice, pokladna, banka, EET

  Aktuální verze je 3.1.136.1 ze dne 20.7.2021. Přehled novinek si můžete přečíst ZDE.

  Musíte mít zavřený obchod?
Otevřete si e-shop a řekněte svým zákazníkům: „Máme sice zavřeno, ale naše zboží si můžete koupit v e-shopu.“

Zde jste správně, ContOS nabízí řešení!   Dozvědět se více

  E-shop pro ContOS je na světě!
Dokončili jsme základní verzi e-shopu pro ContOS, který se tak stává unikátním řešením pro prodej zboží v prodejně i on-line. Nyní si může každý jednoduše vytvořit svůj e-shop a nabízet v něm zboží, které má v ContOSu.

Automatická synchronizace se skladem, neomezené množství produktů, stahování objednávek, automatizované vyřizování - to jsou jen některé vlastnosti tohoto řešení.

E-shop si již nyní můžete vyzkoušet v aktuální verzi ContOSu. Vzhledem k tomu, že toto všechno je pouze začátek, je až do odvolání provoz e-shopu v ceně ContOSu, nezaplatíte navíc ani korunu!

 Přečtěte si více o tomto řešení a prohlédněte si ukázkový e-shop on-line

Software pro zastavárny, bazary a obchod s podporou EET - ContOS

ContOS slouží jako hlavní platforma pro on-line prodej na e-shopu i pro maloobchod v prodejně. Předností aplikace je snadná obsluha, plně automatické propojení s e-shopem, a jeho správa. Nabízí jednodušší a efektivnější správu obchodních případů a je tak alternativou účetních systémů.

Obsahuje skladovou evidenci, umožňuje prodej komisního i výkupního zboží a zastavárenskou činnost. Je ideální pro prodej jak nového, tak použitého zboží. Uplatní se v provozech jako je obchod, bazar, zastavárna, antikvariát, starožitnictví a podobně.

ContOS tedy může fungovat jako skladová evidence pro e-shop, EET pokladna s tiskem účtenek, evidence komisních, výkupních a zástavních smluv a dalších dokladů v rámci jednoho řešení bez potřeby dalšího software a hardware od třetích stran. Vyzkoušejte si on-line demo v cloudu nebo si stáhněte plnohodnotnou START verzi aplikace zdarma.

Popis aplikace »Contos
logo
Software pro obchod ContOS

© 2012 - 2021, TT Software, s.r.o., ContOS® je registrovaná ochranná známka.